Πρόσκληση Συλλόγου Ποντίων Φοιτητών και Σπουδαστών Θεσσαλονίκης

Ανακοινώσεις για τους φοιτητές / αποφοίτους
Παρασκευή 12, Δεκεμβρίου 2014 15:41

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Σύλλογος Ποντίων Φοιτητών και Σπουδαστών Θεσσαλονίκης προσκαλεί όλα τα μέλη της ακαδημαϊκής κοινότητας στην εθελοντική δράση καθαρισμού που διοργανώνει την Τρίτη 16 Δεκεμβρίου στις 12μ.μ. στο σιντριβάνι της Πλατείας Χημείου. Ο σκοπός αυτής της εθελοντικής δράσης είναι η συνεισφορά όλων μας στην αισθητική βελτίωση του χώρου όπου σπουδάζουμε και δραστηριοποιούμαστε. Η πράξη αυτή αποτελεί ένα ευχαριστήριο μήνυμα προς το Πανεπιστήμιο, καθώς και στους φορείς του, που μας φιλοξενεί και αγκαλιάζει όλες τις δράσεις του Συλλόγου μας. Με αυτή τη δράση, ο Σύλλογος μας, θα ήθελε να αποκαταστήσει την εικόνα της Πανεπιστημιούπολης περισυλλέγοντας τις αφίσες και τα φυλλάδια που χρησιμοποιήθηκαν για τις ανάγκες διαφήμησης του Χειμερινού Χορού μας.

Με τιμή για το ΔΣ

Ο πρόεδρος, Μεντεσίδης Χρήστος