Το 3ο video στο κανάλι της Πολυτεχνικής Σχολής, στο Youtube - "Τι είναι οι πράσινες πόλεις;”

Τρίτη 13, Δεκεμβρίου 2022 12:56

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι, αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές της Πολυτεχνικής Σχολής,

στο κανάλι της Σχολής μας στο Youtube, μεταφορτώθηκε το 3ο video το οποίο επικεντρώνεται στις πράσινες πόλεις.
Η επίκουρη καθηγήτρια του Τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αθηνά Βιτοπούλου απαντά στο ερώτημα: "Τι είναι οι πράσινες πόλεις;”

Το link είναι: www.youtube.com/watch

Τα μέλη της Επιτροπής Εξωστρέφειας της Σχολής μας συνεχίζουν το έργο τους και σύντομα θα ακολουθήσει και το 4ο video στο κανάλι μας.

Η διάχυση του καναλιού, μέσω των λογαριασμό σας στο f/b, Twitter και άλλες ψηφιακές πλατφόρμες, είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη: θα βοηθήσετε στην προβολή της Σχολής μας.

Καθηγητής Κ. Υάκινθος
Κοσμήτορας Πολυτεχνικής Σχολής