Επιτροπή Ισότητας των Φύλων της Πολυτεχνικής Σχολής

  • Αναστασία Ζαμπανιώτου, Καθηγήτρια, Τμήμα Χημικών Μηχανικών (Συντονίστρια)
  • Γαρυφαλλιά Κατσαβουνίδου, Επίκουρη Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
  • Θεοδώρα Σλίνη, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Ιωάννης Φραγκόπουλος, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
  • Ελένη Φωτοπούλου, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Χαρίκλεια Χριστοδούλου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Επιτροπή Αρχείου

  • Δημήτρης Αραβαντινός, Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Όλγα Γεωργούλα, Καθηγήτρια, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
  • Ελένη Καραγκουνάκη, Προϊσταμένη Γραμματείας Πολυτεχνικής Σχολής

Επιτροπή Εξωστρέφειας

  • Μάρκος Ασσαέλ, Ομότιμος Καθηγητής, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
  • Ευφροσύνη Γιαμά, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Αντιγόνη Ζαφειράκου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Κωνσταντίνος Κατάκαλος, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Φωτεινή Κεχαγιά, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Νικόλαος Μιχαηλίδης, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Θεοδώρα Σλίνη, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών

Επιτροπή Εξωτερικών Χώρων

  • Αναστάσιος Τέλλιος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
  • Ελένη Παπαδοπούλου, Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
  • Δημήτρης Φράγκος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Επιτροπή Κοινόχρηστων Χώρων

  • Αναστάσιος Τέλλιος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
  • Σπύρος Σπαταλάς, Καθηγητής, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
  • Δημήτρης Φράγκος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Επιτροπή Θεμάτων Νέων Μελών ΔΕΠ

  • Μιχαήλ Γεωργιάδης, Καθηγητής, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
  • Εμμανουήλ Κριεζής, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
  • Δημήτριος-Αλέξανδρος Κυπαρισσίδης, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
  • Γεώργιος Σαββαΐδης, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Γεώργιος Ταγαράς, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών

Επιτροπή Κτιριακών και Μηχανολογικών Έργων

  • Θεόδωρος Θεοδοσίου, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Χάρης Δημουλιάς, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
  • Κωνσταντίνος Κατάκαλος, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Θωμάς Ξένος, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών

Επιτροπή Φοιτητικών και Μεταπτυχιακών φοιτητών

  • Τραϊανός Γιούλτσης, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
  • Γεώργιος Γριτζάς, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
  • Αναστασία Ζαμπανιώτου, Καθηγήτρια, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
  • Κωνσταντίνος Λακάκης, Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών

Επιτροπή Χρήσης και Σήμανσης Χώρων

  • Σπύρος Σπαταλάς, Καθηγητής, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
  • Μαριλένα Παπαγεωργίου, Επίκουρη Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
  • Γεωργία Ποζουκίδου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης

Επιτροπή Ψηφιακών Δράσεων, Ψηφιακών Υποδομών και Διαδικασιών

  • Παναγιώτης Σεφερλής, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Πάτροκλος Γεωργιάδης, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Αβραάμ Κωνσταντινίδης, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
  • Ελευθερία Ρουσογιάννη, Διοικητικό Προσωπικό, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
  • Σταμάτης Τζελέπης, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Χημικών Μηχανικών